Četvrtak
2019-04-11
SKC Mejdan
Galerija Portreta
BKC Tuzla
Petak
2019-04-12
Trg
Narodno pozorište
Kafići u centru grada
Club Palma
Cinestar (Žuta)
Cinestar (Tirkizna)
Cinestar (Orange)
Cinestar (Ljubičasta)
Cinestar
Atelje Ismeta Mujezinovića
Subota
2019-04-13
Trg
Pozorište mladih (Nebesko plava)
Pozorište mladih
Pannonica
Narodno pozorište (Magenta)
Kafići u centru grada
Gradska vijećnica (KRIMSON)
Bingo City Center
Nedjelja
2019-04-14
Bingo City Center
SKC Mejdan
Galerija Portreta
BKC Tuzla
Trg
Narodno pozorište
Kafići u centru grada
Club Palma
Cinestar (Žuta)
Cinestar (Tirkizna)
Cinestar (Orange)
Cinestar (Ljubičasta)
Cinestar
Atelje Ismeta Mujezinovića
Trg
Pozorište mladih (Nebesko plava)
Pozorište mladih
Pannonica
Narodno pozorište (Magenta)
Kafići u centru grada
Gradska vijećnica (KRIMSON)
Bingo City Center
Bingo City Center
10:00 - 15:00
Registracija
14:00 - 16:00
Forum Caffee

UDRUŽENJA POSLOVNIH ŽENA, VIŠEGRADSKI FOND

17:00 - 18:00
Izjave za medije
18:00 - 20:00
Svečano otvorenje
18:00 - 20:00
Izložba slika

ANGELINA JANUŠEVIĆ

20:30
After Party

PARNI VALJAK

09:00 - 15:00
Registracija
09:30 - 10:10
NOVE TEHNOLOGIJE SU ŽENSKOG RODA

MODERATORI: ALEKSANDAR MASTILOVIĆ

PANELISTI: MAJA MILJEVIĆ, SNEŽANA ŠLABEK, AMRA SOFIĆ

09:30 - 10:10
KAKO PRONAĆI I ZADRŽATI NAJBOLJE?

MODERATORI: SPARKASSE

09:30 - 15:30
MENTORING CORNER
09:30 - 10:10
MEGGLE
09:30 - 11:00
PODUZETNIŠTVO U RURALNIM SREDINAMA

PANELISTI: UDRUŽENJE POSLOVNIH ŽENA MAKEDONIJE

09:30 - 15:30
B2B SUSRETI
10:15 - 10:35
IMAMO LI MOĆ NAD NAŠIM ŽIVOTIMA?

GOVORNICE: ALEKSANDRA NIKŠIĆ

10:15 - 10:35
KORPORATIVNO UPRAVLJANJE ŽENSKOM RUKOM

GOVORNICE: LIDIJA ŽIGIĆ

10:15 - 10:35
KAKO JE MOJ KATASTROFALNI LJUBAVNI ŽIVOT PODARIO MENI FENOMENALNU KARIJERU?

GOVORNICE: MARINA RADOŠ

10:40 - 11:00
NAUČNO (FANTASTIČNA) ŽENA

GOVORNICE: MIRSADA HUKIĆ

10:40 - 11:00
MA ŠTA NE MOŽE

GOVORNICE: DIJANA TEPŠIĆ

10:40 - 11:00
RECI ONAKO KAKO JESTE

GOVORNICE: IKA FERRER GOTIĆ

11:15 - 11:55
DJETINJSTVO NOVOG MILENIJA

MODERATORI: FAHRUDIN ĆATOVIĆ

PANELISTI: MAJA GERIN, MARIJA HUDOLIN

11:15 - 11:35
POLITIKA ZA SVE NAS

GOVORNICE: TAMARA TRIPIĆ

11:15 - 11:55
KREATIVNA INDUSTRIJA

MODERATORI: MIRZA ĆATIBUŠIĆ

PANELISTI: ANDRIJANA COPF, SANELA SEFERAGIĆ, SARITA VUJKOVIĆ

11:30 - 12:30
BUSINESS SALON – Žensko liderstvo i izazovi na putu ka vrhu

PANELISTI: ASSOCIATION BUSINESS WOMEN OF BOSNIA AND HERZEGOVINA

11:40 - 12:00
INKLUZIJA I INOVACIJE – GENERATORI PRIVREDNOG RASTA

GOVORNICE: JELENA RISTIĆ

12:00 - 12:40
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?

MODERATORI: BOJAN DRAGIŠIĆ

PANELISTI: MAJA GRAHOLSKI, VERNISA REJHAN

12:00 - 12:20
POKRENI SE

GOVORNICE: ANJA STEFANOVIĆ

12:05 - 12:25
SOPSTVENI BIZNIS JE NAJBOLJI BIZNIS

GOVORNICE: MIBOSPO

12:25 - 12:45
DAME BIRAJU

GOVORNICE: ALMA KRATOVAC

12:30 - 12:50
KEYNOTE 20

BRANKICA RAKOVIĆ

12:45 - 13:15
ŠTA ŽENE ŽELE?

MODERATORI: ALMIR KURT

PANELISTI: ALMA ČIČKUŠIĆ, MENSURA MEGGY HODŽIĆ

12:50 - 13:15
A ŠTA GODINE IMAJU S TIM?

GOVORNICE: JASMINKA TURBO

12:55 - 13:15
VODITI I PREGOVARATI GENERACIJU MILENIJUMA

GOVORNICE: SANJA SIMIC LARSSON

13:45 - 14:05
GDJE SMO SADA I KUDA IDEMO?

GOVORNICE: AIDA HADŽIALIĆ

13:45 - 14:05
BEING FIRST: DOING BUSINESS WITHOUT FEAR

GOVORNICE: YUNNI INDRANI

13:45 - 14:15
KREIRANJE IDEJNIH PROJEKATA I MEDIJSKOG POSLOVANJA OD NULE I SVE ŠTO JE POTREBNO.

MODERATORI: SANEL HADŽIĆ

PANELISTI: JELENA JOKSIMOVIĆ, TINKA MILINOVIĆ

13:45 - 14:15
PANEL V4 30

MODERATORI: EMIR DŽANIĆ

PANELISTI: GETREADY – FUTURE LAB

14:10 - 14:40
INKUBATORI SU BUDUĆNOST MALIH GRADOVA SA VELIKIM IDEJAMA

PANELISTI: BRANKA ARALICA

14:10 - 14:40
ART REDEFINED

MODERATORI: EDINA SELESKOVIĆ

GOVORNICE: STEPHANIE MANASSEH

14:20 - 14:50
PANEL V4 30

MODERATORI: ADMIR ČAVALIĆ

PANELISTI: BUSINESS AND PROFESSIONAL WOMEN CZ

14:20 - 14:50
MEĐUNARODNO ZNANJE I DOMAĆA MUDROST

MODERATORI: OMER BERBIĆ

PANELISTI: EDITA MARIĆ, NATAŠA ŠKRBIĆ

14:45 - 15:25
ŠTA TO OVI KUPCI HOĆE?

MODERATORI: UROŠ BOGDANOVIĆ

PANELISTI: ANA ĆAVAR, MAJA BAJIĆ RUDINAC, TATJANA PAUNOSKI

14:45 - 15:25
OD IDEJE DO PODUZETNIŠTVA

MODERATORI: SENITA SLIPAC

PANELISTI: ANDREA ČAMIĆ, ZERINA GEGIĆ, JASMINA SULJETOVIĆ

14:55 - 15:25
BITI OKRUŽENA MUŠKIMA

MODERATORI: ADMIR ČAVALIĆ

PANELISTI: JASNA ALIĆ, ANDREA GUTTMANN, SELMA JUKAN

14:55 - 15:25
PANEL V4 30

MODERATORI: EMIR DŽANIĆ

PANELISTI: ASSOCIATION FOR WOMEN’S CAREER DEVELOPMENT

16:00
DOBRODOŠLI U TUZLU

RUČAK I DRUŽENJE

MODERATORI: DŽENANA HUSEINAGIĆ

18:00
PERFORMANS HIP HOP

MODERATORI: ANJA STEFANOVIĆ

19:00
PREDSTAVA

MODERATORI: MIA BEGOVIĆ

21:30
PARTY
22:00
AFTER PARTY
10:00 - 21:00
SAJAM ŽENSKOG STVARALAŠTVA
11:00 - 11:30
KAKO GENETIKA MIJENJA SVIJET

MODERATOR: ALMIR BADNJEVIĆ

PANELISTI: MENSUDA HASANHODŽIĆ, LARISA ŠIŠIĆ

11:00 - 11:30
PROLAB
11:00 - 11:20
KAD SE NE UKLAPAŠ NI U JEDAN OKVIR

GOVORNICE: NELA HASIĆ

11:00 - 11:45
MADE IN BIH

MODERATOR: MIRELA OMEROVIĆ

PANELISTI: AMRA ŽUŽIĆ BEĆIRBEGOVIĆ, DŽANA HAMEDOVIĆ, IRENA BIBIĆ, ALISA MUJKANOVIĆ, HANA SIRĆO, JASMINA ČEHAJA, OLIVERA TORBIČ, DAJANA ŠUKALO, ALMA SULJOVIĆ

11:25 - 11:45
NADA I KADA JE NEMA

GOVORNICE: ALMA KULENOVIĆ

11:50 - 12:10
DIGITALNA (R)EVOLUCIJA

GOVORNICE: MAŠA ČAMPARA

11:50 - 12:35
HOW TO DISCOVER, CREATE AND MAXIMIZE OPPORTUNITY

MODERATORI: ALMIR PEŠTEK

PANELISTI: MELIHA ŽUTIĆ, KABIL

12:05 - 12:35
KAKO ZARAZITI MLADE DOBROM MUZIKOM?

MODERATORI: ZLATAN MUJKIĆ

PANELISTI: RENATA BAGARIĆ, ALMA KARIĆ

12:15 - 12:35
NEW TECHNOLOGIES: BETWEEN REALITY AND FICTION

GOVORNICE: PALOMA BOUTELEUX

12:50 - 13:35
KO SE BOJI EU FONDOVA JOŠ?

MODERATORI: JAN ZLATAN KULENOVIĆ

PANELISTI: JASNA JAŠAREVIĆ, AMRA SELESKOVIĆ, SNEŽANA SIMONOVSKA

12:50 - 13:35
HOW SMALL BUSINESS CAN GROW AND SHOULD IT?

MODERATORI: AZRA ATAGIĆ-ĆATOVIĆ

PANELISTI: ŽELJKA KRKOŠKA, LJILJANA KUNOSIĆ

12:50 - 13:30
SMALL BRANDS IN GLOBAL TRENDS: LOCAL IS THE BEST

MODERATORI: JEAN BAPTISTE ANDREANI

PANELISTI: BISILA BOKOKO, HANNAH LANE, MATIJA VUJICA

13:35 - 14:05
ŽENA. NAFTA. CIGARE

MODERATORI: ZLATKO BERBIĆ

PANELISTI: SANJA LOPAR

13:45 - 14:30
FAKE NEWS: KOME VJEROVATI OVIH DANA?

MODERATORI: DARIO NOVALIĆ

PANELISTI: ZORICA ILIĆ, SENKA KURT, MAJA NIKOLIĆ

13:45 - 14:30
ACT LOCAL THINK GLOBAL: NEW MARKETS ARE WAITING.

MODERATORI: EMIR DŽANIĆ

PANELISTI: MIRSADA MEHMEDINOVIĆ VENTURINI, ELMA BAJTAL KOVAČEVIĆ,

14:10 - 14:30
TREBA ČITATI BASNE A NE BAJKE

GOVORNICE: MIA BEGOVIĆ

14:45 - 16:00
PERFORMANS

MODERATORI: DAME BIRAJU

14:45 - 16:00
RUČAK SA GRADONAČELNIKOM

MODERATORI: GRAD TUZLA

20:00
PREDSTAVA

MODERATORI: MIA BEGOVIĆ

21:30
PARTY
10:00 - 15:00
SAJAM ŽENSKOG STVARALAŠTVA
15:00
ZATVARANJE
Select date to see events.